Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Niezwykłe wydarzenie artystyczne zaplanowano w najbliższą sobotę (2.07) na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Tym razem będzie tu królować muzyka klasyczna.
Andrzej Rybiński gościł w miniony piątek (24.06) w Piotrkowie Trybunalskim. Znany polski piosenkarz był bohaterem kolejnego spotkania z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, które zorganizowano na dziedzińcu Centrum Idei Ku Demokracji.
Dziś (24.06) rozpoczyna się pierwszy Plener Malarski Miast Partnerskich. Uczestniczą w nim artyści z miast współpracujących z grodem trybunalskim.
„Przeszło nie minęło” taki tytuł będzie nosić wydarzenie artystyczne, które we wtorek (28.06) zaplanowano w Centrum Idei ku Demokracji. Będzie muzycznie, poetycko i teatralnie.
23-06-2016

Wakacje z Poradnią

„Wakacje z Poradnią” – pod taką nazwą w przyszłym tygodniu wystartują bezpłatne zajęcia dla dzieci organizowane w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (ul. Dmowskiego 47).
„Młodzi, zdolni” to tytuł koncertu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, którzy we wtorek (21.06) zaprezentowali się w piotrkowskim Zamku Królewskim. Dla licznie zgromadzonej publiczności zagrali laureaci przeglądów i zwycięzcy wielu festiwali.
W ubiegły weekend w Radoszycach odbyły się II Ogólnopolskie Spotkania Taneczne. Nasze miasto reprezentowały zespoły z Klubu Kultury „Jaskółczyn”. W trakcie imprezy przedstawiono 152 prezentacje w 7 kategoriach tanecznych z podziałem na kategorie wiekowe.
Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”. Tym razem do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie znany piosenkarz Andrzej Rybiński.
„Serce dla Julki” to tytuł akcji charytatywnej, którą w minionym tygodniu zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 13.
Uczestnicy warsztatów rękodzieła artystycznego z Klubu Seniora działającego przy Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zdobyli Berło Królowej Jadwigi – jedną z głównych nagród w VI Przeglądzie Artystycznym Ruchu Seniora - Radomsko 2016.