Aktualności

Nau001
Mediateka 800-lecia zorganizowała w minioną sobotę (17.02) Dzień Nauki Polskiej, oferując wszystkim przybyłym niezapomniane atrakcje i doświadczenia. Bogaty program przygotowany przez pracowników książnicy zapewnił uczestnikom fascynującą podróż przez świat nauki.
Nasze piękne maski
W ubiegły piątek w świetlicach środowiskowych zakończyły się tegoroczne zimowe półkolonie. Wypoczynek zorganizowano w 4 świetlicach: przy ul. Norwida 4, w oddziale „Promyk” przy ul. Wojska Polskiego 54, w świetlicy „Tęcza” zlokalizowanym przy ul. Pawlikowskiego 1 oraz w „Piątce” w alejach 3 Maja 23. W wypoczynku w pierwszym tygodniu wzięło udział 92 uczestników, a w drugim 99.
 
Jazzowa jazda mały plakat
Łódzki Dom Kultury i Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na  "Jazzową jazdę po Łódzkiem!". Impreza edukacyjno-muzyczna odbędzie się w Galerii Ośrodka Działań Artystycznych, przy ulicy sieradzkiej 8 już w najbliższy piątek (16.02). Wstęp wolny,  Ilość miejsc ograniczona.
1-001
Wczoraj (12.02) w Ośrodku Edukacji Artystycznej kabaret "Trzeciaki" zakończył tegoroczny karnawał. Podczas uroczystego balu goście przy latynoskich melodiach ruszyli hucznie do tańca.
 
IMG_2706-001
Zakończyły się zimowe ferie w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Jak zawsze czas spędzony w OEA upłynął dzieciakom wesoło, artystycznie i kreatywnie. Były spotkania z teatrem, plastyką, tańcem i fotografią.
 
to-wlasnie-milosc-walentynki-2-1705339849
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na walentynkowe spotkanie z piosenką.  W święto zakochanych (14.02) w sali widowiskowo-teatralnej MOK wystąpi Katarzyna Kołodziejczyk w programie „To właśnie miłość” Początek o godz. 19.
 
IMG_5877
Choinka przystrojona przez uczniów SP 16 zwyciężyła w kolejnej odsłonie konkursu na najładniej udekorowane drzewko bożonarodzeniowe.
05-02-2024

Ferie zimowe z OEA

1-001
Nowe przyjaźnie, wesoła zabawa i artystyczne wyzwania - tak upłynął dzieciakom pierwszy tydzień ferii zimowych z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
IMG_2321-001
Wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem "KAMYK jakiego pamiętamy" odbył się wczoraj, (1 lutego) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
 
IMG_5000
Z atrakcyjnej oferty jaką dla osób spędzających ferie w mieście przygotowało piotrkowskie Muzeum skorzystały już pierwsze grupy przedszkolaków i dzieci uczestniczących w półkoloniach zorganizowanych przez Środowiskową Świetlice Socjoterapeutyczna "Bartek".