Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

27-02-2020

Dzień Kobiet w MOK

Występy wokalne i kabaretowe zaplanowano podczas Dnia Kobiet organizowanego w Miejskim Ośrodku Kultury. Przed publiczością zaprezentuje się kabaret "Trzeciaki" i zespół "Los Emerytos".
„Czarnobyl – strefa wykluczenia” - to tytuł wystawy fotografii autorstwa Tomasza Zielińskiego, którą będzie można oglądać w Galerii „Śnieżne Krużganki”. Wernisaż odbędzie się w niedzielę (1.03) o godz. 18.00.
Piotrkowskie Muzeum zaprasza na promocję książki „Nekrologi piotrkowskiego TYGODNIA 1873-1906” autorstwa dr. Tomasza Andrzeja Nowaka.
Nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 zapraszają przyszłych pierwszoklasistów wraz z opiekunami na Dzień Drzwi Otwartych. Na dzieci będą czekały interesujące wyzwania i liczne atrakcje.
 
32-osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 wyjechała na praktyki zawodowe do Granady (Hiszpania). Było to możliwe dzięki pozyskaniu przez szkołę dofinansowania w ramach programu Erasmus+.
„Bliżej niż myślisz” to tytuł wystawy fotografii krajobrazowej autorstwa Roberta Michalika, którą od czwartku (27.02) będzie można oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury.
„Promyki nadziei” to tytuł wystawy gobelinów autorstwa Wandy Kaczorowskiej, którą będzie można oglądać w galerii MOK.
Pierwsze i drugie miejsce wytańczyli piotrkowianie z zespołów tanecznych Miejskiego Ośrodka Kultury podczas III Turnieju Tańca Nowoczesnego w Oleśnicy. O zwycięstwo rywalizowało ponad 500 tancerzy.
…to tytuł najnowszego tomik poezji Jolanty Łopusiewicz, który zaprezentowała podczas wieczoru autorskiego w Miejskim Ośrodku Kultury.
Oddział Muzeum w Polichnie zaprasza do odwiedzenia wystawy czasowej pn.: ”Henryk Derczyński – dokumentalista kresu wojny”.