Dzisiaj: Poniedziałek 26 lipca 2021

Aktualności

poznajmy sie — kopia
31 lipca odbędzie się pierwszy po pandemicznej przerwie seans w piotrkowskim kinie studyjnym "Piksel". Zobaczymy wyjątkowy film „Poznajmy się jeszcze raz”.
bugaj3-1611230971
27 sierpnia w piotrkowskim magistracie odbędą się pisemne przetargi nieograniczone na wydzierżawienie, na 10 lat, czterech nieruchomości z Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
Kamil_Majchrzak
Piotrkowianin Kamil Majchrzak został Mistrzem Polski 2021 w tenisie ziemnym. Zawody rozegrano w minionym tygodniu na kortach Górnika Bytom.
Piknik-180
Miniony weekend w Piotrkowie Trybunalskim upłynął pod znakiem zabawy na „Letnim Pikniku Rodzinnym”. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia.
DSC_4659
Za nami pierwszy dzień Letniego Pikniku Rodzinnego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszych wydarzeń i udziału w niedzielnych imprezach.
budzet-obywatelski2022slid.jpg-1620115896
18 projektów trafi pod głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022. Zespół Opiniujący dokonał weryfikacji dokumentów i negatywnie zaopiniował 10 pomysłów. Jeden projekt został odrzucony z powodu braków formalnych.
słoneczko
W piątek (16.07) na piotrkowskim kąpielisku „Słoneczko” nie będzie można się kąpać. – Czekamy na wyniki badań wody. Od nich będzie zależeć czy kąpielisko otworzymy na weekend – mówi Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.
huraganslid3
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które znów mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. 
piknik2 — kopia
Już w weekend wszyscy bawimy się na „Letnim pikniku rodzinnym”. Jednym z najciekawszych elementów sobotniego programu będzie Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej.
15-07-2021

Awaria prądu

5e315b666072b_p
Gwałtowne burze, jakie przeszły wczoraj oraz w nocy nad województwem łódzkim spowodowały poważne uszkodzenia w sieci elektroenergetycznej. Prądu brakuje także w części Piotrkowa.