Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy historię piotrkowskich jezuitów.
dominikanie-plakat-1613555060
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy tajemnice piotrkowskich dominikanów.
150507609_460306085161110_6958839876604426377_n
Bardzo dobry występ zanotowały zawodniczki Piotrkowskiej Fundacji Talentów podczas Międzynarodowych Artystycznych Mistrzostw, które obyły się w Opolu.
150865551_4318167534878489_235300951959188685_o (1)
Dzisiaj (16 lutego) szczypiornistki Piotrcovii zmierzą się we własnej hali z aktualnym liderem tabeli Zagłębiem Lubin.  Mecz będzie transmitowany na antenie TVP Sport.

2546c0c478def351150c274537389358
Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli w sobotę (13.02) cztery brązowe medale. Piotrkowscy zapaśnicy trzy krążki zdobyli podczas Pucharu Polski seniorów w Radomiu, a Mateusz Bernatek wywalczył brąz na turnieju w węgierskim Tata.
pomnik-historii-1612877359
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny wirtualny spacer po naszym mieście. W najbliższą sobotę (13.02) uczestnicy dowiedzą się jak planowano urbanistycznie Piotrków na przestrzeni wieków.
FOTO_AKS_01
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego świetnie zainaugurowali starty w nowym roku. Kadetki piotrkowskiego klubu wywalczyły w sobotę w Karlinie cztery medale Pucharu Polski, a Magomedmurad Gadżijew triumfował w zawodach Pucharu Polski w stylu wolnym, które odbyły się w Miliczu.

spacer
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny wirtualny spacer po naszym mieście. W najbliższą sobotę (30.01) uczestnicy dowiedzą się jak na przestrzeni lat radzono sobie z epidemiami w piotrkowskim grodzie.
20210123_073-1150x767
MKS Piotrcovia nie dała żadnych szans EKS Startowi Elbląg wygrywając na trudnym ternie różnicą aż jedenastu trafień. Nasz zespół po tym zwycięstwie awansował na trzecie miejsce PGNiG Superligi.