Cztery drużyny wezmą udział w III Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego. Turniej odbędzie się w najbliższy weekend (25-26.08).
Pod koniec obecnego bądź na początku przyszłego tygodnia powinien wystartować remont al. gen. W. Sikorskiego.
Zespoły IRA i Zakopower zagrały na finał trasy "Lata z Radiem". Piotrkowianie tłumnie wzięli udział w pikniku zorganizowanym na terenie piotrkowskiego lotniska.
Punktualnie o godzinie 10.00 Program 1 Polskiego Radia rozpoczął nadawanie programu "na żywo" z Piotrkowa Trybunalskiego w ramach audycji "Lato z Radiem". 
W czwartek (17.08) grupa piotrkowskich radnych odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną w Oświęcimiu. Powodem wizyty było fizyczne zapoznanie się z funkcjonowaniem mediateki, która w tym mieście powstała kilka lat temu.
Już w niedzielę (20.08) bawimy się na koncercie „Lata z Radiem” na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Na scenie wystąpią IRA, Zakopower, Maciej Pol. Na zakończenie pokaz sztucznych ogni.
Po raz drugi tego lata odbędzie się w naszym mieście akcja pn. „Kino na leżakach”.  W piątkowy wieczór (18.08) zostanie zaprezentowana polska komedia pt. „Słaba płeć”.
Spotkanie z olimpijczykami Tadeuszem Mytnikiem lub Mieczysławem Nowickim, rowerowa wycieczka oraz przesiewowe badania słuchu - to wszystko już w niedzielę (20.08) podczas imprezy „Lata z Radiem” radiowej „Jedynki”.
27 propozycji wpłynęło do Urzędu Miasta w ramach budżetu obywatelskiego 2018. Teraz wnioski przejdą weryfikację formalną, po czym utworzona zostanie lista projektów, które trafią pod głosowanie.
Do Piotrkowa przybyli kolejni repatrianci z Uzbekistanu. Prezydent Krzysztof Chojniak przywitał dziś (16.08) czteroosobową rodzinę Pavlenko, która dotychczas mieszkała w Taszkiencie.