U zbiegu ulicy Starowarszawskiej i Jerozolimskiej powstała nowa kamienica, w której we wrześniu zamieszka 31 rodzin. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
 
Wykorzystanie miejskiego monitoringu i dobra współpraca samorządu z Policją pozwala na skuteczną walkę z wandalami niszczącymi nasze miasto.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny letni koncert. Tym razem dla piotrkowian wystąpi Miejska Orkiestra Dęta. Występ zaplanowano już w najbliższą niedzielę (25.08).
Po raz trzeci tego lata odbędzie się w naszym mieście akcja pn. „Kino na leżakach”. W czwartkowy wieczór (22.08) wyświetlony zostanie film „Narzeczony na niby”.
Jeszcze w tym roku powstanie pierwsza część ścieżki rowerowej biegnącej wokół zbiornika Bugaj. Ta inwestycja rozpocznie prace związane z zagospodarowaniem terenów wokół jeziora.
19-08-2019

Uwaga na burze

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Zespół Piotrcovii okazał się najlepszy podczas V Memoriału im. Krzysztofa Kazimierskiego, który w weekend odbył się w hali Relax.
…pod takim tytułem w naszym mieście odbędzie się wyjątkowe wydarzenie taneczne. 30 sierpnia pięćdziesięciu młodych tancerzy z Polski i Japonii zaprezentuje się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

 
19-08-2019

Rondo coraz bliżej

Trwa przebudowa skrzyżowania ulic: Armii Krajowej, Górnej, Żelaznej, Dmowskiego. Na placu budowy widoczny jest już zarys drugiej części ronda.
15 sierpnia przypadało Święto Wojska Polskiego. Z tej okazji w środę (14.08) uroczystości zorganizowali kombatanci ze Związku Żołnierzy Wojska Polskiego oraz Związku Represjonowanych Politycznie Żołnierzy-Górników.