Piotrkowscy artyści: Tomasz Cieślik i Henryk Trojan uczestniczyli w spotkaniach artystycznych Twin Art Week, które w lutym odbyły się we francuskim Vienne.
Na modernizowanej ulicy Broniewskiego rozpoczyna się kolejny etap prac. W poniedziałek, na odcinku od ul. Krasickiego do ul. Działkowej, droga zostanie zamknięta dla ruchu.
W Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów nie usłyszymy już tradycyjnego dzwonka. Na ścianach pojawiły się zegary, a uczniowie sami pilnują godzin rozpoczęcia zajęć.
40 elektrycznych hulajnóg od 1 marca będzie można wypożyczać w Piotrkowie Trybunalskim.
W Piotrkowie Trybunalskim dzieci z klas I-III szkół podstawowych mogą korzystać z bezpłatnej nauki pływania. Zajęcia rozpoczynają się 9 marca.
W środę (26.02) w Urzędzie Miasta odbyła się siedemnasta sesja Rady Miasta. Radni przegłosowali jedenaście uchwał i przyjęli kilka sprawozdań.
Spotkanie inauguracyjne Rady Programowej kina "Piksel" odbyło się we wtorek (25.02) w Mediatece 800-lecia.
Msza święta, złożenie kwiatów oraz Bieg Tropem Wilczym – tak Piotrków Trybunalski uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się 1 marca. 
Film dokumentalny „Kraina miodu” to najnowsza propozycja kina "Piksel". Seans odbędzie się w piątek (28.02) w Mediatece 800-lecia.
Szukasz pomysłu na wakacje? Chcesz udoskonalić swój angielski i niemiecki? Weź udział w międzynarodowym workcampie KARAMEMPEL, który odbędzie się w wakacje.