Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed silnym wiatrem, który dzisiejszego popołudnia będzie występował nad Piotrkowem Trybunalskim.
26-03-2019

VI Sesja przed nami

W środę (27.03) po raz szósty w tej kadencji samorządu obradować będą piotrkowscy radni. Sesja odbędzie się w Urzędzie Miasta i będzie transmitowana w internecie.
Kamienica przy ul. Garncarskiej 13 to kolejny budynek na Starym Mieście, który przejdzie rewitalizację.
1 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się II Akademickie Targi Edukacyjne. Impreza zorganizowana zostanie w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.
Cztery piotrkowskie pary świętowały w sobotę jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Urząd Miasta przystępuje do aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Do piątku (29.03) można do niego zgłaszać działania mające zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.
Mediateka wzbudza zainteresowanie wśród szerokiego grona samorządowców. Tym razem słowa uznania dla piotrkowskiego centrum nauki i kultury wyraził Grzegorz Wojciechowski, wicemarszałek Województwa Łódzkiego, który w poniedziałek (25.03.) spotkał się z prezydentem Piotrkowa.
22-03-2019

Składy Rad Osiedli

Za nami wybory do Rad Osiedli. Swoich przedstawicieli do jednostek pomocniczych gminy wybrano na dziewięciu osiedlach.
Strefa Rekreacji Street Workout Park „Wyzwolenie” to nowy sportowy obiekt, który już niedługo powstanie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
23 marca w Kielcach świętować będziemy Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W przededniu tego wydarzenia wspominamy uroczystości sprzed dwóch lat, które odbyły się w Piotrkowie.