Jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się z nauczycielami, którzy będą koordynatorami współpracy piotrkowskich szkół średnich z placówkami w Ness Ziona (Izrael).
Ośmioro pracowników Urzędu Miasta zostało odznaczonych Medalami za Długoletnią Służbę przyznawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Rozpoczęły się wakacje. Już tradycyjnie w okresie letnim miejskie instytucje przygotowały mnóstwo atrakcji. Tegoroczne wakacje w Piotrkowie Trybunalskim na pewno nie będą nudne.
Rok szkolny 2016/2017 dobiegł końca. 9 604 uczniów z piotrkowskich szkół rozpoczyna dziś (23.06) upragnione wakacje.
Afromental, Stachursky, Jamal, Kękę, Formacja Chatelet - to gwiazdy tegorocznych Imienin Piotrków 2017. Zapraszamy do zapoznania się z programem Dni Miasta.
W środę (21.06) zainaugurowano nowy sezon na miejskim kąpielisku „Słoneczko”. Tradycyjnie otwarciu towarzyszyły regaty kajakowe, w których tym razem najlepsza okazała się ekipa piotrkowskich strażaków.
W przeddzień zakończenia roku szkolnego najlepsi uczniowie i absolwenci spotkali się w Zamku Królewskim, gdzie odebrali wyróżnienia z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Już niedługo drogowców spotkamy w kolejnych częściach naszego miasta. Zakończyły się procedury wyłaniania wykonawców przebudowy trzech piotrkowskich dróg.
W związku z organizacją Imienin Piotrków 2017 w dniach od 23 do 26 czerwca zmieni się organizacja ruchu w okolicach ulic Narutowicza, Słowackiego i pl. Kościuszki.
 
Już po raz kolejny w okresie Imienin Piotrków ukazała się gazeta „Kocham Piotrków”. W publikacji można znaleźć m.in. program obchodów święta miasta. Zapraszamy do lektury.