W piątkowe popołudnie na antenie Telewizji Piotrków odbyło się losowanie nagród za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki zamieszczonej w roczniku „Nasz Piotrków”.
Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek „Kamilki” ma nową siedzibę. Organizacja będzie się znajdować w Szkole Podstawowej nr 10.
Referat Zarządzani Kryzysowego i Obrony ostrzega przed śnieżnymi zamieciami, które od piątkowego popołudnia mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Ulice Rzemieślnicza i Asnyka to kolejne drogi w okolicy piotrkowskiego Podzamcza, które czeka modernizacja. W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie robót.
Pomysł wprowadzenia zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych odbił się pozytywnym echem w mediach regionalnych i ogólnopolskich.
Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Obywatelskiego przygotowało trzeci tegoroczny biuletyn o e-usługach dostępnych w piotrkowskim magistracie.
Bogata historia oraz położenie geograficzne to dwa najważniejsze marketingowe atuty Piotrkowa Trybunalskiego – tak wynika ze Strategii Promocji Miasta na lata 2017-2021.
Ponad 30 nowy miejsc parkingowych powstanie przy Przedszkolu Samorządowym nr 20. Z nowego parkingu będą mogli zarówno rodzice przywożący dzieci do placówki, jak i mieszkańcy osiedla.
Połączone litery „P” i „T” nawiązujące do haftu piotrkowskiego – tak prezentuje się nowe logo Piotrkowa Trybunalskiego. W środę (14.03) oficjalnie zaprezentowano znak graficzny.
13-03-2018

EDK w Piotrkowie

23 marca tysiące uczestników w całej Polsce wyruszą na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Nie inaczej będzie w Piotrkowie Trybunalskim. W naszym mieście wierni będą mogli wybrać jedną z czterech tras.