Aleksandra Nowakowska została wicemistrzynią Polski w skoku wzwyż. To największy sukces w dotychczasowej karierze młodej piotrkowianki.
Pod koniec stycznia na terenie województwa łódzkiego rozpoczęła sie kwalifikacja wojskowa. W naszym mieście komisje startują w poniedziałek, 27 lutego.
Piotrków Trybunalski po raz kolejny uczci Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się w niedzielę, 26 lutego.
Już za tydzień (23.02) miejskie lodowisko zaroi się od "przebierańców". Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na karnawałowe pląsy na lodzie.
Piotrkowski zespół wokalny „Przygoda P.L.” obchodzi w tym roku 5-lecie istnienia. Koncert jubileuszowy za tydzień (24.02) w Miejskim Ośrodku Kultury.
Zaprojektuj mural nawiązujący do przyjaźni polsko-węgierskiej i weź udział w konkursie. Zwycięzca otrzyma 4 tys. zł na sprzęt elektroniczny, a mural ozdobi jedną z piotrkowskich kamienic.
Blisko 28 milionów złotych ma zostać zainwestowanych w ciągu najbliższych czterech lat w rejon Podzamcza. Dziś (16.02) Miasto podpisało umowę partnerską z województwem łódzkim ws. wspólnej realizacji projektu "Młode - Stare Miasto".
16 lutego 2014 roku zmarła Krystyna Stankiewicz, Honorowy Obywatel Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz zasłużona działaczka Armii Krajowej.
Mistrzostwo Polski Krajowej Ligi Zapaśniczej jest już w rękach piotrkowskich zapaśników. W środę (16.02) zawodnicy AKS Wrestling Team Piotrków pokonali swoich rywali z AZS AWF Warszawa wynikiem 7:2 i przypieczętowali zdobycie tytułu mistrzowskiego.
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z awarią magistrali ciepłowniczej w rejonie ulicy Dmowskiego wstrzymano dostawy ciepła.