Dzisiaj: Wtorek 13 kwietnia 2021

Aktualności

cover711658
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na hybrydową wystawę malarstwa Dominika Woźniaka "Rok 2020". Wystawę online będzie można oglądać od piątku (18.12). Wystawa online dostępna TUTAJ.
 
1. Natalia Walecka 14 lat  I nagroda
41 wpłynęło do Miejskiego Ośrodka Kultury na konkurs „Tradycje świąteczne”. Spośród wszystkich nadesłanych pracy jury wybrało i nagrodziło najlepsze.
makagon — kopia
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na wystawę prac Elżbiety Makagon „Sukces szyty na miarę” z cyklu „Malowane nitką i pędzlem”.
 
konkurs
„U mnie i u Ciebie” pod takim hasłem odbędzie się konkurs na projekt zorganizowania spotkania młodzieży. Organizatorem jest Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.
1. Wiktoria Kowalska, Poranny Witów
Łódzki Dom Kultury rozstrzygnął wojewódzki konkurs plastyczny ROSmalowani - Moja piękna okolica – plastyczna interpretacja „małej ojczyzny”. Na konkurs wpłynęło 306 prac.
 
dsc03652-1607112489
„Katar św. Mikołaja” to tytuł przedstawienia, które z okazji Mikołajek wystawiono w Przedszkolu Samorządowym nr 24. W rolę aktorów wcielili się pedagodzy z placówki.
1
„Śpiewnik polski w Strasznym dworze” to tytuł koncertu inscenizowanego, którego realizacja odbyła się w piotrkowskim Muzeum. Wkrótce widowisko będzie można obejrzeć on-line.
46  10,5 cm
Rozpoczęła się charytatywna sprzedaż ozdób bożonarodzeniowych prowadzona przez Miejski Ośrodek Kultury. W tym roku przedmioty wykonane na warsztatach artystycznych można kupić on-line.
PLAKAT_LIPNICCY1
„Sukces może się zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń” to tytuł spotkania artystycznego z rodzeństwem Anitą i Arkadiuszem Lipnickimi. Spotkanie odbędzie się on-line.
7
Mateusz Fijołek uczeń „Budowlanki” został finalistą XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Za wybitne osiągnięcia edukacyjne otrzymał także stypendium ministerialne.