Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Pierwsze miejsce i nagrodę „Złote pasmo” przywiózł z XV Konkursu Kolęd I Pastorałek piotrkowski chór Cantate Colective, który działa przy Bazylice św. Jakuba Apostoła.
„Najsłodszą ze swych pieśni Ptaszkowie nućcie mu…” – to tytuł koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Coro Desico, na który już w najbliższą niedzielę (26.01) zaprasza Centrum Idei ku Demokracji.
Nowy rok piotrkowscy tancerze z Klubu Kultury „Jaskółczyn” rozpoczęli od kolejnych miejsc na podium, tym razem podczas Eliminacji Mistrzostw Polski.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na spotkanie Klubu Seniora, podczas którego odbędą się zapisy na bezpłatne warsztaty artystyczne oraz wybory Samorządu Klubu Seniora.
„Dawniej, a dziś nowe – nietypowe” to tytuł wystawy autorstwa Macieja Kaczorowskiego, którą będzie można oglądać w galerii MOK przy al. 3 Maja 12.
„Inną drogą” to debiutancka powieść Joanny Zając, mieszkanki pobliskiej gminy Moszczenica. Promocja książki odbędzie się w najbliższą sobotę (18.01) w Mediatece 800-lecia.
Wystawa fotografii z cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko” autorstwa Katarzyny Kamińskiej to najnowsza propozycja Ośrodka Działań Artystycznych. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek (17.01) o godz. 19.00.
Obrazy martwej natury oraz kwiatów można zobaczyć na nowej wystawie malarskiej, która od niedzieli (12.01) będzie prezentowana w Centrum idei „Ku Demokracji”.
10-01-2020

Nowa wystawa w ODA

„Ciągi Alexzandra” to tytuł wystawy malarstwa Aleksandra Pieńka, która prezentowana będzie w Ośrodku Działań Artystycznych.
„Starszyzna Świata. Podróże Szymona Stawskiego” - to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej, prezentowanej w salach piotrkowskiego Muzeum. Wernisaż odbędzie się w niedzielę (12.01) o godz. 15.00.