Aktualności

380477443_891241935788418_3289885297454756197_n
Już w najbliższą sobotę (30.09) w hali RELAX odbędzie się III Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. Turniej będzie miał rangę Międzynarodowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców (do lat 23).
 
DSC_0046
Trwa modernizacja ul. Przedborskiej. Na remontowanym odcinku zerwano już starą nawierzchnię jezdni, a od najbliższego poniedziałku (2.10) rozpoczną się roboty ziemne. Przebudowany zostanie wodociąg oraz kanalizacja sanitarna.
Bez tytułu
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” zaprasza do udziału w XXII Trybunalskim Forum Trzeźwościowym, które w tym roku odbywać się będzie pod hasłem: "Lęk - największy wróg czy niedoceniany przyjaciel"
 
 
DSC_0472
Rada Nadzorcza Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim powołała Piotra Gruszczyńskiego rekomendowanego przez Zgromadzenie Wspólników reprezentowane przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka na nowego prezesa spółki. Doświadczony samorządowiec, główny specjalista w Biurze Partnerstwa i Funduszy Urzędu Miasta swoją pracę na nowym stanowisku rozpocznie 2 października.
DSC_9916
Po ułożeniu krawężników oraz sfrezowaniu starej nawierzchni jezdni, prace na ul. Żwirki na odcinku od  ul. Roosevelta do wjazdu na stadion miejski „Concordia” wchodzą w kolejny etap. Obecne roboty skupiają się na układaniu nowych warstw asfaltu.
DSC_0011
W czwartek (28.09) w godzinach porannych na skrzyżowaniu ulic Sulejowskiej oraz Kleszcz doszło do wypadku pojazdu typu bus oraz samochodu osobowego typu van. W zdarzeniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób zagranicznego pochodzenia. Poszkodowanym zapewniona została pomoc medyczna a także zapewniono żywność oraz nocleg do wyjaśnienia okoliczności zaistniałej sytuacji.
Bez nazwy
W związku z usunięciem awarii na ul. Roosevelta i przywróceniem ruchu na odcinku od ul. Żelaznej do ul. Granicznej, wszystkie kursy linii 5 kursujące na trasie Dmowskiego Osiedle – Graniczna/Bujny wracają do swojego aktualnego rozkładu.
DSC_9808
Po raz sześćdziesiąty siódmy w tej kadencji samorządu obradowali piotrkowscy radni. Sesja odbyła się w środę (27.09). Podczas posiedzenia radni podjęli 7 uchwał.  
DSC_9701
Kolejnych 7 nowych autobusów wyjechało w środę (27.09) na ulice naszego miasta. Są to zeroemisyjne autobusy elektryczne, które będą obsługiwać ruch pasażerski na wszystkich liniach.
DSC_0668
Trwają prace związane z przebudową blisko 250-metrowego odcinka ulicy Partyzantów. W najbliższych dniach drogowcy przystąpią do prac związanych z wymianą nawierzchni jezdni.