Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Z uwagi na aktualizację oprogramowania dziś (30.07) w godzinach popołudniowych nie będą działać e-usługi dostępne na Geoportalu.
Trwa rewitalizacja piotrkowskiej Starówki, dzięki której zabytkowa część miasta stanie się „Młodym - Starym Miastem”. Rozpoczął się kolejny kompleksowy remont miejskiej kamienicy.
Od 1 sierpnia zmieniają się zasady rejestracji sprzętu pływającego do amatorskiego połowu ryb. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.
 
Po zamknięciu ul. Zalesickiej przyśpieszyły prace przy modernizacji drogi. Aktualnie drogowcy działają na kilku frontach.
Piotrkowska firma Szlachet-Stal rozwija się nieustannie, nie tylko tworząc nowe urządzenia, ale również podbijając nowe rynki zbytu. Tym razem przyszedł czas na Afrykę.
28-07-2020

Burze z gradem

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych i nocnych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Trwa drugi etap modernizacji ul. Wojska Polskiego. Prace realizowane są na odcinku od ul. Polnej do Al. Armii Krajowej. Aktualnie kończą się roboty instalacyjne.
"Gdzie wzrok nie sięga" i "Nie wahaj się – baw się" to dwie wystawy edukacyjne, które można zwiedzać w Mediatece 800-lecia. Ekspozycje zostały poddane nanodezynfekcji, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.
Beachhandballistki GRU Juko Piotrków Trybunalski wygrały trzeci turniej PGNiG Summer Superligi. Z kolei ich koledzy w rywalizacji mężczyzn uplasowali się na trzecim miejscu.
Telewizja Piotrków przygotowała materiał na temat pomocy miasta dla przedsiębiorców, którzy odczuli negatywne skutki ekonomiczne spowodowane epidemią COVID-19. Zapraszamy do obejrzenia.