Aktualności

zał. nr 2 RCPS telefon zaufania w okresie wakacyjnym - SLIDER
W okresie wakacyjnym zmianie uległa forma funkcjonowania Regionalnego Interwencyjnego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.
17-1625142418
„Letni piknik rodzinny”, który już w weekend, to nie tylko okazja do świetnej zabawy całą rodziną, ale także możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.
ceeb-1625564217
1 lipca wszedł obowiązek zgłaszania czym ogrzewane są domy, mieszkania oraz obiekty usługowe. Stosowną deklarację muszą złożyć właściciele lub zarządcy poszczególnych budynków.
burzaiupal
Synoptycy dopiero co ostrzegali o nadciągającej fali upałów, a już wydali kolejne ostrzeżenie. Oprócz wysokiej temperatury przewidują również gwałtowne burze z intensywnymi opadami deszczu i gradu.
1
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu ciężarowego (skrzynia) marki KIA K 2500. Oferty można składać do 21 lipca.
DSC_0301
Zakończyło się postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy modernizacji budynku Przedszkola Samorządowego nr 7. Prace rozpoczną się w lipcu.
"Letni piknik rodzinny" to pierwsza, po covidowej przerwie, impreza plenerowa organizowana przez miasto. 17 i 18 lipca czeka mnóstwo atrakcji. Jakich? Sprawdźcie! 
upal
Przed nami kolejna fala upałów. W te gorące dni pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dla ochłody mieszkańców w mieście ustawiono kurtyny wodne.
slid
W sobotę i niedzielę (17-18) miasto organizuje "Letni piknik rodzinny". Czeka mnóstwo atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z programem.
IMG_20210711_161650
Blisko 500 osób wyruszyło w niedzielę (11.07) z naszego miasta na Pieszą Piotrkowską Pielgrzymkę na Jasną Górę. Pątnicy w tym roku pielgrzymują pod hasłem „Jezus nadzieją kościoła łódzkiego”.