Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

Dwa miesiące wcześniej niż planowano zakończyła się budowa ciepłociągu w ul. Żwirki. Proekologiczna inwestycja wpłynie na poprawę jakości powietrza nad Piotrkowem.
Od środy (1.07) można jeździć po nowo wybudowanym wiadukcie w ciągu ul. Wojska Polskiego. Inwestycja wykonywana była w ramach przebudowy drogi krajowej nr 1.
Trzy piotrkowskie pary świętowały w środę (1.07) Złote Gody. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Prezydent Krzysztof Chojniak był gościem środowej (1.07) audycji „O tym się mówi” wyemitowanej na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do wysłuchania audycji.
Piotrkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zajęło szóste miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego za 2020 rok.
Jedną nagrodę oraz trzy wyróżnienia przyznano w konkursie „Nowa Elewacja 2019”. Prezydent Krzysztof Chojniak wręczył dziś (30.06) nagrody właścicielom wyróżnionych kamienic.
Urząd Miasta wprowadza kolejne działania profilaktyczne przeciw COVID-19. W budynkach magistratu zamontowano kamery termowizyjne kontrolujące temperaturę oraz zasłonięcie ust i nosa.
 
30-06-2020

Łódzki e-bazarek

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na platformę łódzkiego e-bazarku – www.lodzkiebazarek.pl. Celem portalu jest promocja lokalnych producentów żywności.
Na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego pojawił się dziś pierwszy autobus hybrydowy. Samochód, przez dwa najbliższe tygodnie, będzie testowany na różnych liniach MZK.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przez silnym deszczem, który dziś (29.06) w godzinach popołudniowych będzie występował nad Piotrkowem Trybunalskim.