Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Budynek przy ul. Zamurowej 1 to kolejna nieruchomość na piotrkowskiej Starówce, która przechodzi kompletną metamorfozę. Aktualnie kończą się prace przy modernizacji podwórza.
Piotrków weźmie udział w rywalizacji o miano „Rowerowej Stolicy Polski”. Fani jednośladów mogą wsiadać na rowery i „kręcić kilometry” dla naszego miasta. Aktualnie trwa rozgrzewka przed główną rywalizacją.
 
24-07-2020

Belzacka na finiszu

Kończą się prace modernizacyjne na ul. Belzackiej. Droga remontowana jest na odcinku od ronda A. Osieckiej do ul. Niemena.
„1920” - to hasło ogólnopolskiego konkursu literackiego organizowanego w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej. Prace można zgłaszać do 15 sierpnia.
Piotrków Trybunalski pomógł rodzimym przedsiębiorcom w najtrudniejszym okresie walki ze skutkami epidemii COVID-19. Udzielona pomoc sięgnęła już łącznie blisko 100 tys. zł.
W Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła się kolejna inwestycja zwiększająca ilość miejsc parkingowych w mieście. Nowe zatoki postojowe powstają przy ul. Daniłowskiego.
24 lipca przypada Święto Policji. Z tej okazji we wtorek (21.07) w piotrkowskiej Komendzie Miejskiej Policji odbyła się uroczystość, podczas której wręczono awanse i wyróżnienia dla funkcjonariuszy.
Piotrków Trybunalski przystąpił do aktualizacji elektronicznej ewidencji szamb oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Zachęcamy do wypełnienia ankiety i zgłaszania posiadania tego typu zbiorników.
Rozpoczęła się modernizacja kolejnej ulicy w centrum Piotrkowa. Nową jakość zyska niewyremontowany odcinek ul. Grota-Roweckiego, od ul. Dąbrowskiego do ul. Sienkiewicza.
22-07-2020

Lipcowy e-biuletyn

Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało kolejny e-Biuletyn. Tym razem publikacja poświęcona jest aplikacji eDO App, która pozwala bez wychodzenia z domu potwierdzić swoją tożsamość.