Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

Agnieszka Warchulińska została laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej. Coroczny plebiscyt organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
65,41 % wyniosła frekwencja w Piotrkowie Trybunalskim w I turze wyborów Prezydenta RP. W naszym mieście zagłosowało wczoraj (28.06) 37 tys. 98 osób.
Od 1 stycznia 2021 zwiększona zostanie częstotliwość odbioru odpadów w budynkach wielorodzinnych. Częściej odbierane będą wielkogabaryty oraz śmieci segregowane. To spowoduje wzrost stawki za śmieci.
26-06-2020

Burze z gradem

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami z gradem, które mogą  dziś (26.06) występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Wakacyjne warsztaty artystyczne to tegoroczna propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury na ciekawe spędzenie wakacji. Już rozpoczęły się zapisy.
W Piotrkowie Trybunalskim trwa akcja bezpłatnego czipowania psów. Czipy czworonogom można wszczepić w Przychodni Weterynaryjnej Wojtania przy ul. Polnej 72.
Cztery piotrkowskie placówki oświatowe znalazły się wśród laureatów konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami z gradem, które mogą  dziś (25.06) występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Na miejskim kąpielisku „Słoneczko” trwają ostatnie przygotowania do otwarcia. W tym roku sezon kąpielowy nad jeziorem Bugaj rozpocznie się w sobotę, 4 lipca.
W najbliższą niedzielę odbędą się wybory Prezydenta Rzeczypospolitej. W związku z pandemią koronawirusa podczas głosowania w sposób szczególny zadbajmy o swoje bezpieczeństwo.