Aktualności

cp
Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące programu "Czyste Powietrze", które odbędzie się w środę (14.09) w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28. Zapisy kończą się we wtorek.
alert-1661235650
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami oraz opadami deszczu, które mogą dziś (08.09) wystąpić nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
 
Bez tytułu — kopia
Rusza kolejna edycja projektu Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Wystartowała już rekrutacja wolontariuszy. Członkiem zespołu można zostać także w rejonie piotrkowskim.

 
DSC_2778
Wielkimi krokami zbliża się koniec prac związanych z budową nowoczesnego placu zabaw, na placu Litewskim. Budowa obiektu dla najmłodszych piotrkowian w tej lokalizacji to bardzo ważne uzupełnienie prowadzonej rewitalizacji społecznej najstarszej części Piotrkowa Trybunalskiego.
16-finito
 "Trzy piętra"- to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym PIKSEL. Seans w najbliższy czwartek (8.09) o godz. 18.00.
piknik-1662455531
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika, Młodzieżowa Rada Miasta i Europe Direct Piotrków Trybunalski zapraszają już w najbliższą sobotę (10.09) na Piknik Europejski.
DSC_2738
Uroczystości nadania imienia „Świętej Rodziny” Przedszkolu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich odbyły się wczoraj (05.09) w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego. O wrażenia artystyczne zadbali podopieczni placówki.
 
tusmi
Koniec października w naszym mieście zapowiada się bardzo ciekawie, a to wszystko za sprawą Trybunałów Uśmiechu - trzydniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Bilety już w sprzedaży.
info
Od 7 września 2022r. wnioski o dodatek węglowy można składać wyłącznie w siedzibie Zespołu Dodatków Mieszkaniowych przy ul. Sienkiewicza 16A w godz. 8.00 – 15.00 (we wtorki w godz. 8.00 – 17.00)
DSC_0538
Jeszcze w tym roku ma być gotowa pełna dokumentacja projektowa dotycząca przebudowy ul. Wojska Polskiego, na odcinku od ul. Kostromskiej do Al. Armii Krajowej. Dokumentacja techniczna pozwoli precyzyjnie określić zakres prac i przystąpić do ogłoszenia przetargu na wykonawstwo.