Aktualności

pobrane
Fundacja Grupy PERN ogłosiła program grantowy „Wyrównujemy szanse”, którego celem jest wsparcie realizacji inicjatyw, projektów i działań, które wzmocnią lokalne działania sportowe.
Obraz1
Celem programu Moja Mała Ojczyzna jest pobudzenie społeczności lokalnych do działania na rzecz budowania dobra wspólnego, kreowania otoczenia, poprawy estetyki, funkcjonalności, modernizacji. Konkurs skierowany jest do gmin których liczebność nie przekracza 100 tys. mieszkańców znajdujących się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
1d345375
Zarząd Karkonoskiej Izby Gospodarczej zaprasza firmy, zarejestrowane na terenie jednego z wybranych 10 województw:
-dolnośląskiego, -opolskiego, -lubuskiego,  -wielkopolskiego, -zachodniopomorskiego,-kujawsko-pomorskiego-pomorskiego-łódzkiego-śląskiego-małopolskiegodo złożenia wniosku o przystąpienie do IV naboru programu "Obniżone ceny energii dla sektora MŚP oraz Dużego Przedsiębiorcy na lata 2024-2026".
upload_7305e1d48a3731d28a9b0f6d76c9b87c931823
W czerwcu Centrum OPUS obchodzi 24. urodziny. Z tej okazji organizacja zaprasza wszystkie społecznie aktywne osoby do spędzenia tego dnia razem z nią na Forum Energii Społecznej. Będzie to przestrzeń międzysektorowego spotkania mieszkańców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców społecznych oraz partnerów publicznych; okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych znajomości, dyskusji o wyzwaniach i o przyszłych działaniach.
bud2023-1681392939
Od 24 kwietnia do 15 maja można składać projekty do Budżetu Obywatelskiego 2023. Do dyspozycji piotrkowian są niemal 3 mln zł.
NID wspolnie_dla_dziedzictwa
Narodowy Instytut Dziedzictwa ogłosił nabór do Programu dotacyjnego Wspólnie dla dziedzictwa w 2023 roku dla organizacji pozarządowych.
Obraz1
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) prowadzi kolejny nabór projektów do programu „Eksperyment Wymiana”. Program Eksperyment Wymiana zachęca młodych ludzi, aby wspólnie, podczas międzynarodowych spotkań, pochylili się nad tematami z zakresu nauk ścisłych, inżynierii czy techniki. Program wspierania projektów o tematyce STE(A)M w międzynarodowej wymianie młodzieży. STE(A)M= Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, sztuka, matematyka).
nagroda BIZNES NA PLUS 2023_kategorie_1024x512
W dniach 12-14 czerwca 2023 roku w Łodzi odbędzie XVI edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2023”, w ramach którego organizowana jest Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.
HEU-1
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w nowym, bezpłatnym cyklu spotkań informacyjnych pn. „Innowacyjne ŁÓDZKIE – szansa dla firm w programie HORYZONT EUROPA”.
csm_eks-pl-kolor_839e48184e
Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności po raz kolejny zapraszają do składania wniosków w ramach programu „Projekty Solidarności”.