Dzisiaj: Wtorek 07 lutego 2023

Aktualności

Program Generacja
Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki prowadzi nabór w ramach pilotażowej edycji programu „Generacja V4”. Wnioski o granty w wysokości do 10.000 euro mogą składać m.in. szkoły, kluby sportowe i organizacje młodzieżowe.
image001
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt, mający na celu zwiększenie aktywności zawodowej u osób z woj. łódzkiego poprzez poprawę zdolności adaptacyjnych do zmian zachodzących w gospodarce w ramach działań typu outplacement.
kierunek-sukces---logo
Fundacja Empiria i Wiedza ogłosiła nabór wniosków na realizację projektów edukacyjnych związanych z podnoszeniem wiedzy, umiejętności i kompetencji młodzieży w zakresie edukacji finansowej i ekonomicznej.
Obraz1
29 czerwca 2022 r. o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
przetargi
W najbliższym czasie odbędą się przetargi na dwie nieruchomości Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej oraz na dzierżawę terenu zlokalizowanego na terenie parku im. ks. J. Poniatowskiego.
Obraz1
Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach konkursu pn. „OWES NA LEPSZY START - MIKROWSPARCIE ROZWOJOWE NA SPRZĘT, MARKETING, SZKOLENIA - EDYCJA 2022” REGION (nabór III) ogłasza nabór na: MIKROWSPARCIE ROZWOJOWE NA SPRZĘT, MARKETING, SZKOLENIA dla grup nieformalnych, które planują założyć organizację prowadzącą działalność ekonomiczną oraz dla organizacji pozarządowych planujących swój dalszy rozwój i uruchomienie działalności ekonomicznej (gospodarczej lub odpłatnej).
1 Sąsiedzka Pomoc
Do 30 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do programu „SĄSIEDZKA POMOC”. Fundatorem wsparcia jest Fundacja Salling, Program powstał, z uwagi na trwający na terytorium Ukrainy konflikt zbrojny, skutkujący napływem znacznej liczby uchodźców z terenów objętych walkami, będących obywatelami Ukrainy, którzy znaleźli się w ostatnim okresie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej szukając schronienia przed wojną.
2 Moje miejsce na ziemi
Do dnia 01 sierpnia 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do programu grantowego „MOJE MIEJSCE NA ZIEMI”. Organizatorem programu jest Fundacja ORLEN. Celem programu jest wspieranie mieszkańców w działaniach na rzecz ich społeczności. Podejmowane inicjatywy mają budować kapitał społeczny na lokalnym poziomie. Program prowadzony jest z myślą o tych, którzy mają pomysł i energię, żeby zmieniać swoje miejsce na Ziemi.
3 Dobra Drużyna
Do 30 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do programu prewencyjnego „DOBRA DRUŻYNA”. Organizatorem programu jest Fundacja PZU. Głównym celem programu jest propagowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw społecznych wśród najmłodszych sportowców oraz wspieranie rozwoju sportu w mniejszych ośrodkach z ograniczonym dostępem do środków finansowych.
Obraz1
Do 06 czerwca 2022 r. trwa nabór wniosków do programu grantowego #HELPUKRAINE 2022. Organizatorem programu jest Stowarzyszenie AVSI Polska. Program powstał jako odpowiedź na potrzeby milionów dzieci, które uciekły ze swojego kraju w związku z agresją Rosji na Ukrainę.