26-04-2017

Old Town Jazz w ODA

W sobotę (29.04) w Ośrodku Działań Artystycznych odbędzie się koncert inaugurujący VII sezon Old Town Jazz. Występ zaplanowano z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu.
W sobotę (22.04) w Szkole Podstawowej nr 13 odbyła się 29. edycja konkursu historycznego „Piotrków Trybunalski - Moje Miasto”. Zwyciężyła  Szkoła Podstawowa nr 2.
W sobotę (22.04) w hali „Arena” w Gdyni odbył się XII Międzynarodowy Festiwal Formacji Akrobatycznych „GIM-SHOW” o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni.
W minioną niedzielę (23.04) odbył się kolejny  koncert w ramach 48. Dni Muzyki Kameralnej. Tym razem na Zamku Królewskim wystąpiła grupa „Vivotrio”.
Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że zaplanowane na czwartek (27.04) spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem zostaje odwołane.
W ubiegłym tygodniu w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się wernisaż wystawy przygotowanej przez Klub Seniora pt. „Piotrków wielowyznaniowy". Historia miasta uwieczniona została na fotografiach.
24-04-2017

Dzień Tańca w MOK

29 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tańca . Z tej okazji w piątek (28.04) Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK organizuje uroczyste obchody święta tancerzy.
„Mam oko na Projekt 2017” to konkurs fotograficzno-filmowy organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego  z okazji „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”. Na zwycięzców czekają rekreacyjne drony.
 
W sobotę (22.04) w Gimnazjum nr 5 odbędzie się 16 edycja  Targów Wydawnictw Edukacyjnych, organizowana przez  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie.
 
„Piotrków wielowyznaniowy” to tytuł wystawy fotograficznej przygotowanej przez Klub Seniora z Ośrodka Edukacji Artystycznej. Uroczyste otwarcie ekspozycji  odbędzie się w czwartek (20.04).