Moc zabawy wraz z Festynem Rodzinnym dotrze już w najbliższy czwartek na orlik przy Szkole Podstawowej nr 12. Będzie sportowo- artystycznie- edukacyjnie i przede wszystkim bezpiecznie.
Podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury mają za sobą kolejny wakacyjny tydzień. Wśród wielu atrakcji pojawiło się wyjście do kina, przedstawienie teatralne, czy odwiedziny na miejskiej pływalni.
24-07-2017

Kobiety z aureolą

W minioną sobotę (22.07) w salach piotrkowskiego Muzeum odbyło się otwarcie najnowszej wystawy malarskiej Beaty Wąsowskiej, zatytułowanej „W Aureoli”. Ekspozycja będzie czynna w lipcu i sierpniu.
W piątkowy wieczór (21.07) do Piotrkowa po raz kolejny zawitało „Kino na leżakach”. Tym razem wyświetlono francuską komedię „Za jakie grzechy dobry Boże?”.
W sobotę (22.07) w Centrum Informacji Turystycznej  odbędzie się wieczór filmowy. W trakcie seansu zostaną wyświetlone filmy dokumentalne o społeczności romskiej.
Już po raz kolejny w Piotrkowie Trybunalskim zagości akcja „Kino na leżakach”. W najbliższy piątek (21.07) będzie można zobaczyć francuską komedię „Za jakie grzechy dobry Boże?”.  
Gry, zabawy, spotkania teatralne, seanse kinowe i wycieczka do ZOO Safari w Borysewie. Tak minął drugi tydzień wakacji podopiecznym świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury.
Wczoraj przy DH „Merkury” odbył się kolejny wakacyjny festyn rodzinny. Dzieciom, jak zawsze, towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Było artystycznie i sportowo.
„Świat Haftu” to tytuł najnowszej wystawy zorganizowanej przez Centrum Idei „Ku demokracji” oraz firmę „Haftina". Wernisaż dziś (14.07) w Galerii „U Panien”.
Już jutro (14.07) na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury pojawi się światowej sławy sopranistka, Aleksandra Olczyk. Występ zatytułowany „Wspomnienie” zainauguruje cykl letnich „Koncertów na trakcie”.