Dzisiaj: Czwartek 09 lutego 2023

Aktualności

Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym.
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Narutowicza 19/ Sienkiewicza 15. 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego, garażu położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Bugajskiej 17 - Wyzwolenia 3. 
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy Rynku Trybunalskim 2. 
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Narutowicza 19/Sienkiewicza 15. 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Wojska Polskiego 64. 
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym 
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem lokalu użytkowego przy ul. Wojska Polskiego 64
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem lokalu użytkowego przy ul. Krasickiego 3
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem lokalu użytkowego przy ul. Narutowicza 19 - ul. Sienkiewicza 15