Aktualności

koleda-piesnia-zgody-net-1641986330
Szkoła Podstawowa nr 8 i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolęda Pieśnią Zgody”. Festiwal odbędzie się 21 stycznia w MOKu, natomiast 30 stycznia w Kościele Akademickim Panien Dominikanek odbędzie się koncert laureatów.
JMarweg
„Czterdzieści”- taki tytuł nosi jubileuszowa wystawa malarstwa Juliusza Marwega z okazji 40-lecia pracy twórczej artysty. Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy, który zaplanowano na 14 stycznia.
12-01-2022

Teatr TRIP w MOK

fabryka-sniegu-teatralia-1641198115
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza już w najbliższą niedzielę (16.01) na kolejne spotkanie z teatrem. Tym razem spektakl zaadresowany jest dla najmłodszych piotrkowian.
chlorofil_plakat 22
„Mistrz recyklingu i przyjaciele” to tytuł VIII edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego, który swój początek będzie miał już w sobotę 15 stycznia. Udział w nim mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych.
11
Przypominamy, iż juz w najbliższą sobotę (8.01) o godz. 18.00 rozpocznie się cykl koncertów „Trybunalskiego Kolędowania” orgaznizowanych przez MOK. Jako pierwszy wystąpi duet Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej.
piejek_plakat — kopia
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w piątek (07.01) na wystawę modeli oraz miniaturowych figurek twórczości Piotra Piejka, rodowitego piotrkowianina, członka Europejskiego Stowarzyszenia Modelarzy.
 
Plakat_Konkurs_Barwy Nastroju(1)
Liceum Sztuk Plastycznych przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi zaprasza na Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Barwy Nastroju”. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 7 lutego. 
zdj1
W pierwszych dniach grudnia społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3 obchodziła dzień patrona szkoły. Święto placówki było okazją do wielu podsumowań.
marcepany-ksiazka-1639991562
Muzeum Marcepanów zaprasza na dzisiejsze (20.12) otwarcie wystawy „Życie na kartki, kartki na życie” oraz na promocję książki Artura Wolskiego: „Konfederacja Polski Niepodległej. Studium z dziejów i myśli politycznej”.
S1
W mikołajkowy poniedziałek (6.12) rodzice, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 wcielili się w rolę św. Mikołaja i przekazali paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Piotrkowie.