W okresie jesienno-zimowym przed Urzędem Miasta stanie namiot, w którym klienci w komfortowych warunkach będą mogli oczekiwać na przyjęcie w magistracie.
„Ocalić od zapomnienia” - pod takim hasłem będzie prowadzona kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków na piotrkowskich nekropoliach. Ze względu na pandemię zbiórka prowadzona będzie na portalu zrzutka.pl
Od piątku (30 października) do niedzieli (1 listopada) włącznie obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu w rejonie piotrkowskich cmentarzy.
O trzy nowe "aktywne zebry" zwiększające bezpieczeństwo pieszych wzbogaciło się nasze miasto. Podświetlane zebry funkcjonują w sumie już na pięciu przejściach.
Piotrków Trybunalski wzbogacił się o kolejny plac zabaw.  Inwestycja dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta została zrealizowana przy ul. Czarnej.
Ponad 10 tys. głosów oddano na półmetku głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2021. Znamy aktualnych liderów głosowania w poszczególnych kategoriach.
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia cała Polska zostaje strefą czerwoną. Od soboty (24.10) zaczynają obowiązywać nowe obostrzenia.
 
Aż cztery reprezentantki Piotrcovii znalazły się w kadrze na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, które w grudniu zostaną rozegrane w Norwegii.
Prezydent Krzysztof Chojniak był w piątek (23.10) gościem Beaty Hołubowicz-Stachaczyk w programie „O tym się mówi” wyemitowanym na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do wysłuchania audycji.
Już od 2 listopada piotrkowianie posiadający kartę mieszkańca zapłacą mniej za usługi miejskich instytucji. Zachęcamy do wyrobienia Piotrkowskiej Karty Mieszkańca.