Dzisiaj: Sobota 23 stycznia 2021

spacer-grafika-1610544278
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wirtualny spacer po naszym mieście. W najbliższą sobotę (16.01) uczestnicy poznają historie związane z początkiem istnienia piotrkowskiego grodu.
DSCN5575
W niedzielę (10.01) w hali Relax odbył się turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w roczniku 2010 i młodsi. Turniej był jednocześnie eliminacjami do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
II miejsce - MABO Piotrków
W sobotę (9.01) w hali Relax odbył się turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta w roczniku 2009 i młodsi. Turniej był jednocześnie eliminacjami do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
Piotrcovia-Perla-10-1-1150x767
Na taki mecz kibice Piotrcovii czekali od dekady. W środowy (30.12) wieczór, rozgrywając jeden z najlepszych meczów w ostatnich latach, piotrkowianki ograły odwiecznego rywala – MKS Perłę Lublin.
132649937_4168101306551780_6732372126246783192_o
Pewne zwycięstwo odniosły szczypiornistki Piotrcovii w zaległym spotkaniu żeńskiej PGNiG Superligi. Nasz zespół w Chorzowie pokonał miejscowy Ruch 24:42.

GADŻIJEW_FINAL_03_fot. UWW
Magomedmurad Gadżijew zdobył Puchar Świata! Zapaśnik AKS triumfował w prestiżowych, silnie obsadzonych zawodach w Belgradzie, w świetnym stylu kończąc bardzo udany rok.
received_252809022940677 — kopia
Aż pięć złotych medali wywalczyła Wiktoria Guść podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 16 lat, które odbyły się w Gliwicach.
FOTO_GADŻIJEW_04
Magomedmurad Gadżijew został nominowany w prestiżowym 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski. Na piotrkowskiego zapaśnika można głosować internetowo do końca roku.
IMG_9691
Zawodniczka MKS Piotrcovii Romka Roszak będzie reprezentowała nasz kraj podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet.

55
Trzy punkty Gdańska przywieźli zawodnicy Piotrkowianina. Nasi szczypiorniści w środę (25.11) pewnie pokonali Torus Wybrzeże Gdańsk.