Dzisiaj: Piątek 15 stycznia 2021

Ruszyła rekrutacja na bezpłatne szkolenia „Eksportowe rewolucje” dla przedsiębiorców. Startujemy 18-01-2021. Liczba miejsc ograniczona.
 
Do 31 stycznia należy złożyć informację oświadczenie o wartości sprzedaży alkoholu i dokonać  opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Rusza II konkurs na projekty tematyczne! O dotacje mogą się starać m.in. stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich. W konkursie wspierane będą działania w trzech obszarach: aktywność obywatelska, prawa człowieka i równe traktowanie oraz wzmacnianie grup narażonych na wykluczenie. Wnioski wstępne można składać do 11 stycznia. Budżet konkursu to blisko 10,5 mln EUR.
Już tylko do 6 grudnia trwa nabór projektów do drugiej edycji Inkubatora TransferHUB
Zapraszenie do udziału w webinarium pn. „Rozwiń swój biznes z Funduszami Europejskimi – wybrane formy zwrotnego wsparcia dla przedsiębiorców"
Już za kilka dni rozpocznie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020. Trzynasta edycja Forum odbędzie się w dniach 2 - 4 grudnia w formule online.
Termin składania wniosków o przyznanie pomocy dla rolników został wydłużony o miesiąc. Składać je można do 24 grudnia.Dofinansowanie wsparcia mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w obszarze szkoleń i doradztwa wynikające z wdrażania rekomendacji Rad Sektorowych mających na celu zapobieganie negatywnym skutkom pandemii Covid-19.
27 listopada br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne.
Termin zgłoszenia udziału w przetargu upływa 23 listopada o godz. 15.00.
Podczas wtorkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zaprezentował założenia pomocy dla branż, które obecnie dotknięte są ograniczeniami związanymi z walką z pandemią koronawirusa.