Artur Andrus zawita do Mediateki 800-lecia

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 5 =
Link
8 + 5 =
andrus-1714385928 — kopia
Mediateka 800-lecia zaprasza w najbliższy czwartek (16.05) na wyjątkowe spotkanie autorskie z Arturem Andrusem - dziennikarzem, poetą, satyrykiem, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, artystą kabaretowym i konferansjerem. Początek o godz. 17.30.
 
Mediateka 800-lecia zaprasza w najbliższy czwartek (16.05) na wyjątkowe spotkanie autorskie z Arturem Andrusem - dziennikarzem, poetą, satyrykiem, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, artystą kabaretowym i konferansjerem. Artysta w 2010 r. otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Ma na koncie kilka książek, m.in.: „Antylopa z Podbeskidzia”, „A koń w galopie nie śpiewa” (współautor), „Koneserzy kolejnego dnia. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz według Artura Andrusa”, „Boks na Ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”, „Każdy szczyt ma swój Czubaszek. Maria Czubaszek w rozmowie z Arturem Andrusem”.
 
Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki (do odebrania w Mediatece 800-lecia i Filii nr 1 ul. Belzacka 66.)
Spotkanie jest zorganizowane w ramach projektu pn. „Powiedz to…” z programu dotacyjnego „Ojczysty - dodaj do ulubionych. Edycja 2024”.


 
← powrót