"I Przegląd Zespołów Młodzieżowych i Nie Tylko" w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 9 =
Link
4 + 9 =
1 PRZEGLĄD v4 mini
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza zespoły oraz solistów (amatorów) do udziału w „I Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych i Nie Tylko” pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka. Inauguracja 9 marca (piątek) od godz. 15.
 
Konkurs przeznaczony jest dla amatorów – zespołów i solistów. Warunkiem podstawowym uczestnictwa jest, aby minimum jedna osoba z zespołu była mieszkańcem Piotrkowa Trybunalskiego. Do rywalizacji można zgłosić maksymalnie trzy utwory. Należy podać tytuły, autorów tekstu i muzyki oraz czas trwania każdego utworu.

Główną nagrodą ufundowaną przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka jest 1500 zł. Natomiast nagrodą drugiego stopnia będzie występ podczas imprezy plenerowej Dni Piotrkowa Trybunalskiego 2024.

Zgłoszenia należy przesłać do 06.03.2024 roku pocztą elektroniczną na adres: oea@mok.piotrkow.pl. W razie pytań należy kontaktować się telefonicznie pod numerem – (44) 733 91 30. Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania w załączniku poniżej.
 

Załączniki artykułu

← powrót