Niedzielne Teatralia w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 9 =
Link
5 + 9 =
niedzielne-teatralia-grudzien.-1699366249
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Niedzielne teatralia", które już 3 grudnia o godzinie 17:00 w sali widowiskowo-teatralnej MOK. Właśnie wtedy Teatr "Promyk" zaprezentuje spektakl pt.: "Złoty dzwonek świętego Mikołaja". Bilety w sprzedaży.
 
Akcja przedstawienia toczy się symultanicznie w dwóch planach. Pierwszy to pokój rodzeństwa Zosi i Stasia oczekujących wizyty Świętego Mikołaja. Drugi to Niebo, gdzie Aniołek pomaga Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu i pakowaniu świątecznych prezentów. Jednak jak to w życiu bywa, nic nie jest zbyt proste. Na Ziemi dzieci martwią się o to czy zasłużyły na prezenty, bo nie są pewne swej grzeczności, a w Niebie zjawia się ciekawski i psotny Diabełek. Drocząc się z Aniołkiem i bezustannie psocąc sprawia, że najważniejszy atrybut Świętego Mikołaja: Złoty Dzwonek sprawdzający grzeczność dzieci spada na Ziemię. Tu znajdują go Zosia i Staś, którzy wcale nie są pewni czy chcą aby Dzwonek wrócił do Świętego Mikołaja. Dzięki pomocy widzów obydwa wątki przedstawienia, zarówno ten ziemski jak i niebiański znajdują swoje wspólne, szczęśliwe zakończenie. Odzyskawszy Złoty Dzwonek Święty Mikołaj odwiedza zarówno bohaterów przedstawienia jak i uczestniczące w przedstawieniu dzieci.
 
Spektakl odbędzie się w najbliższą niedzielę (3.12). Początek o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.
← powrót