Spotkanie autorskie z Konradem Chęcińskim

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 5 =
Link
1 + 5 =
4381626728637308224625943456777065030347452n
Piątkowy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej upłynął w wyjątkowej atmosferze, a to za sprawą promocji książki „Uzdrowisko” i spotkania z jej autorem – Konradem Chęcińskim. Piotrkowianin opowiadał o swojej pracy twórczej, o tym co ważne w życiu i w literaturze oraz odpowiadał na pytania publiczności. Rozmowom, wpisywaniu dedykacji i wspólnym fotografiom nie było końca.
Konrad Chęciński – nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim stażem, wicedyrektor w I LO w Piotrkowie Trybunalskim, jednej z najstarszych szkół w Polsce. Pasjonat literatury brytyjskiej (nie tylko kryminałów). Wielbiciel twórczości Joyce’a, Becketta oraz sióstr Brontë. Miłośnik filmów o Jamesie Bondzie i wycieczek rowerowych. "Zło w Cmentarnej Górze" jest jego pierwszą książką.

Piątek w mediatece upłynął pod znakiem promocji książki "Uzdrowisko". Piotrkowianin dzielił się swoimi doświadczeniami twórczymi, refleksjami na temat istotnych wartości życiowych i literackich, oraz udzielał odpowiedzi na pytania zgromadzonej publiczności. Spotkanie nie obyło się bez rozmów, dedykacji w książkach oraz wspólnych fotografii.
← powrót