Wystawa ceramiczna w OEA MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 3 =
Link
8 + 3 =
Cream and Brown Illustrative Art Festival Poster (3)
Trwają przygotowania do wystawy ceramicznej pt. "Piotrków Trybunalski w ceramice". Autorami prac są seniorzy, uczestnicy warsztatów ceramicznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Na wystawie będzie można zobaczyć najciekawsze zabytki naszego miasta wyrzeźbione w glinie. Wernisaż wystawy odbędzie się 18 kwietnia o godz. 18.00 w OEA MOK, ul. Słowackiego 13. Wstęp wolny
]Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury ogłasza nadchodzącą wystawę ceramiczną "Piotrków Trybunalski w ceramice". Autorami prac prezentowanych na wystawie są seniorzy, uczestnicy warsztatów ceramicznych organizowanych przez OEA MOK. W ramach tych zajęć, pasjonaci ceramiki mieli okazję wykazać się swoim talentem i kreatywnością, tworząc wyjątkowe dzieła przedstawiające najciekawsze zabytki naszego miasta, wyrzeźbione w glinie.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki oraz mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na wernisaż wystawy, który odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18:00 w siedzibie OEA MOK, mieszczącej się przy ulicy Słowackiego 13. Wstęp na wernisaż jest wolny. Będzie to doskonała okazja do podziwiania unikatowych ceramicznych interpretacji naszych lokalnych zabytków oraz do spotkania się z ich twórcami - informują pracownicy OEA MOK.
← powrót