Aktualności

20230415_084540
Kacper Pawłowski zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualne, w kategorii młodzików podczas Mistrzostwach Polski Karate Tradycyjnego, które w miniony weekend (14-16 kwietnia) w odbyły się w Wieliczce.

DSC_0010
Drużyna Romanisti Dalla Polonia została zwycięzcą I Turnieju Fan Klubów Drużyn Zagranicznych o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Zawody odbyły się w minioną sobotę (15.04) na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ul. Żwirki 6.

IMG_20230414_234517
W ubiegłym tygodniu (13 i 14 kwietnia) na boiskach kompleksu miejskiego "Concordia" przy ul. Żwirki rozegrano Mistrzostwach Piotrkowa w piłce nożnej chłopców oraz dziewcząt. Mistrzem Piotrkowa po raz piąty w historii rywalizacji została drużyna chłopców z IV LO.

FOTO_AKS_03
Zawodniczki Atletycznego Klubu Sportowego Wiktoria Jaroniek i Karina Dolna wywalczyły brązowe medale podczas mistrzostw Polski juniorek w zapasach, które w ubiegły weekend rozegrano w Lublinie.

DSC_1095
W miniony piątek (14.04) w sali sportowej OSiR pzy ul. Belzackiej 108/110 odbyło się szóste – finałowe spotkanie Szkolnej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych.

339739319110213135358461344081-1681294408
W najbliższą sobotę (15.04) na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ul. Żwirki 6 odbędzie się I Turniej Fan Klubów Drużyn Zagranicznych o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. W zmaganiach udział weźmie 10 drużyn.
DSC01184
W sobotę (25.03) w Warszawie odbyły się III Zawody AcroLeague edycja 2022/2023, na których wyłoniony został zwycięzca ligi. Zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów podczas zmagań zajęli czołowe miejsca w różnych kategoriach.
FOTO_AKS_01
Kinga Jaroniek wywalczyła tytuł międzynarodowej mistrzyni Polski kadetek. Zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego podczas rywalizacji w Chęcinach w kategorii 43 kg wygrała trzy walki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.

cerkiew-1679913400
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (01.04) o godzinie 14:00 na kolejny w tym roku spacer turystyczny z przewodnikiem.
IMG_20230325_145549
Podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Sulmierzyce Open piotrkowskie zespoły i solistki z Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki” wywalczyły złote srebrne i brązowe medale.