Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Aktualności

mqYktkuTURBXy8zYjMzMzI0ZS02OTE4LTQ0YzYtYTIxYS01MTBlZjcwYjBiMWYuanBlZ5GVAs0DAADCww
Do 30 listopada można składać wnioski o dofinansowanie do ogrzewania dla gospodarstw domowych oraz podmiotów wrażliwych. Jednorazowy zasiłek otrzymają gospodarstwa i podmioty posiadające wpis źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Zadanie to w naszym mieście realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oraz Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Gdzie? Jak? I kiedy złożyć wniosek? Tłumaczymy poniżej.
 
 
info-1654070686-1658140302
Do 30 listopada można składać wnioski o otrzymanie dodatku węglowego. Jest to jednorazowe świadczenie będące formą rządowej pomocy w nadchodzącym sezonie grzewczym. Dodatek opiewa na kwotę 3000 zł.
 
Obraz1
Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki prowadzi nabór w ramach jesiennej edycji programu „Generacja V4”. Wnioski o granty w wysokości do 10.000 euro mogą składać m.in. szkoły, kluby sportowe i organizacje młodzieżowe.
Obraz1
Fundacja mBanku jest organizatorem konkursu „Rosnę z matematyką” na działania w zakresie edukacji matematycznej skierowane do dzieci objętych edukacją przedszkolną w wieku od 3 do 7 lat.
niepodległa
Biuro Programu „Niepodległa” otwiera nabór wniosków do nowego programu dotacyjnego – „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. W programie dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych można wnioskować o dofinansowanie od 10 000 zł do 80 000 złotych. Wnioski można składać do 4 listopada 2022 r. do godz. 15.59.
Teens call
Dofinansowanie działań prowadzonych przez młodzież wspierającą zieloną transformację w regionach UE o wysokiej emisji dwutlenku węgla, objętych Funduszem Sprawiedliwej Transformacji.
Obraz1
Dotacje w wysokości od 40 do 80 tys. złotych otrzymają wybrane inicjatywy poprowadzone przez organizacje pozarządowe oraz samorządowe instytucje kultury.
Biznes_na_Plus_2022_fb_800x800
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty, cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego.
Obraz2
Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą, na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.
csr-esg_slogan-wydarzenia
30 listopada 2022 r. w EXPO Kraków oraz online odbędzie się wydarzenie CSR i ESG - od ludzi dla ludzi. Celem wydarzenia jest promowanie działań społecznych, środowiskowych i charytatywnych, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na standardy ESG i cele równoważonego rozwoju.