Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Aktualności

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 78 stanowiącego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Wysokiej 40/42, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
 
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 52 stanowiącego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Wysokiej 40/42, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
 
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 67 stanowiącego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Wysokiej 40/42, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 75 stanowiącego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Wysokiej 40/42, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
 
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 99 stanowiącego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Wysokiej 40/42, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
 
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 28 stanowiącego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Wysokiej 40/42, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Wykaz lokalu mieszkalnego nr 64 stanowiacego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, znajdujacego się w budynku położonym przy ul. Wroniej 47, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Wykaz nr 2 części nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
Załącznik do zarządzenia Nr 361 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 4 października 2022 r.
 

 
Wykaz nr 1 części nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
Załącznik do zarządzenia Nr 361 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 4 października 2022 r.
 
Wykaz nr 2 części nieruchomości gruntowej, przeznaczonej do wydzierżawienia, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Roślinnej.
Załącznik do zarządzenia Nr 365 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 7 października 2022 r.