Aktualności

Wielkim sukcesem zakończył się udział młodzieży z piotrkowskiej ?Odzieżówki? w finale III Międzynarodowego Festiwalu Projektowania Ubioru dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych ?Sami dla siebie".

Dotychczasowy Prezydent Miasta przekazał obowiązki i gabinet swojemu następcy Panu Krzysztofowi Chojniakowi. Nowy Prezydent złożył uroczyste ślubowanie.
W związku z prowadzonymi robotami drogowymi na ul. Sulejowskiej do odwołania nastąpiła zmiana w kursowaniu autobusów i minibusów obsługujących komunikację miejską.
Siedmiu zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego w Piotrkowie Trybunalskim otrzymało po 1000 zł nagrody za wysokie wyniki sportowe.
Dzięki operatywności piotrkowskich urzędników Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim plasuje się obecnie na 4 miejscu w Polsce w rankingu Miast Związku Powiatów Polskich.
Ryszard Musiałowicz nowym Komendantem Straży Miejskiej w Piotrkowie a Anna Tłustwa nowym kierownikiem Biura Rady Miasta.
Krzysztof Chojniak dotychczasowy wiceprezydent miasta wybrany został przez mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego nowym Prezydentem Miasta.
51 procent Piotrkowian ocenia bardzo dobrze i dobrze zmiany jakie zaszły w Piotrkowie Trybunalskim w ciągu minionych czterech lat, kiedy miastem zarządzał Waldemar Matusewicz. Tylko 6 procent twierdzi, że sytuacja uległa pogorszeniu a 43 ...
Bank Gospodarstwa Krajowego, który wspiera pożyczkami polskie samorządy podjął decyzje o wejściu kwota 1 mln zł do Funduszu Poręczeń Kredytowych w Piotrkowie Trybunalskim. Piotrkowski Fundusz stał się jedynym w województwie łódzkim ...
Na poniedziałek 27 listopada zwołana została sesja nowej Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.