Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Trwa modernizacja trzech kamienic przy ulicach: Garncarskiej 4, Zamurowej 16 i Starowarszawskiej 5. W wyremontowanych budynkach zamieszkają 24 rodziny.
Od kilku miesięcy trwa modernizacja ulicy Broniewskiego. Prace są już mocno zaawansowane i wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi.
Sześć piotrkowskich par świętowało w środę (8.07) jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Uroczystość Złotych Godów zorganizowano w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Osoby ubiegające się o mieszkanie z zasobu gminnego (mieszkalne lub socjalne) do 31 sierpnia muszą złożyć ponowny wniosek do weryfikacji. Niezłożenie dokumentu będzie równoznaczne ze skreśleniem z listy.
Troje uczniów I Liceum Ogólnokształcącego otrzymało stypendia marszałka województwa łódzkiego. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 25 czerwca w Łodzi.
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA
 
Miasto rozbudowuje bazę sportową o kolejne obiekty. Tym razem kompleks sportowo-rekreacyjny powstaje przy Szkole Podstawowej nr 11.
W związku z otwarciem ulicy Wojska Polskiego od dziś (7.07) zmianie uległa trasa objazdu autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się nowym rozkładem jazdy.
Zakończył się pierwszy etap modernizacji ul. Wojska Polskiego. W poniedziałek kierowcy pojechali już odcinkiem od torów PKP do ronda przy skrzyżowaniu z ul. Polną i „starą” Łódzką.
Ruszył nabór wniosków do programu „Moja Woda”, w którym można pozyskać do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe.