Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul Orlej, w dniu 27 czerwca - sobota będzie nieczynny.
Decyzja jest podyktowana prognozowaną falą upałów w weekend. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o uwzględnienie tej informacji w swoich planach. O terminie wznowienia pracy punktu będziemy informować na bieżąco.



