Dzisiaj: Sobota 27 czerwca 2026

Wspólne działania dla bezpieczeństwa. Spotkanie władz miasta, powiatu i policji

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 3 =
Link
8 + 3 =
W środę, 17 września wiceprezydent Piotr Kulbat spotkał się ze starostą Piotrem Łącznym i komendantem miejskim policji, podinsp. Jakubem Kowalczykiem. Tematem rozmów było bezpieczeństwo w mieście.
W środę, 17 września, wiceprezydent Piotr Kulbat spotkał się ze starostą powiatu piotrkowskiego, Piotrem Łącznym, oraz komendantem miejskim policji w Piotrkowie Trybunalskim, podinsp. Jakubem Kowalczykiem. Głównym tematem rozmów było bezpieczeństwo — zarówno na ulicach, jak i w szerszej przestrzeni miejskiej. Spotkanie miało charakter roboczy i dotyczyło wspólnych działań na rzecz poprawy porządku publicznego.
← powrót