Dzisiaj: Niedziela 28 czerwca 2026

Współpraca na rzecz bezpieczeństwa – dodatkowe patrole w mieście

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 5 =
Link
2 + 5 =
Prezydent miasta Juliusz Wiernicki i Komendant Miejski Policji mł. insp. Radosław Malanowski podpisali porozumienie dotyczące dofinansowania patroli ponadnormatywnych. Dzięki dodatkowym środkom zwiększy się liczba policyjnych patroli na ulicach, co ma na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.
← powrót