Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie Centrum Renowacji Aut Maserati MBL Classics. Wycieczkę zaplanowano w najbliższą sobotę (7.03).
W najbliższą sobotę (29 lutego) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba (FARA) w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie ze SP nr 13 wzięli udział w 48. Zimowym rajdzie pieszym pt.:” Gorącego Czaju Łyk”. W tym roku trasa wiodła szlakiem piotrkowskich wież.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie Pałacu Zygmunta Starego. Wycieczkę po komnatach piotrkowskiego Zamku zaplanowano w najbliższą sobotę (22.02) o godz. 15:00.
…to tytuł wykładu, który w najbliższy czwartek (20.02) będzie można wysłuchać w Muzeum Marcepanów przy ul. Grodzkiej 1.
 
Mateusz Górny, uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 (Pioma), ponownie został najlepszym juniorem w Polsce w biegu na 60 metrów.
Mateusz Górny, uczeń piotrkowskiego ZSP nr 2 i bardzo utalentowany sprinter, pobił rekord życiowy w biegu na 60 metrów i został najszybszym polskim osiemnastolatkiem w historii.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na pierwszy w tym roku spacer z przewodnikiem. Uczestnicy poznają tajemnice Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej.
Dwóch piotrkowskich zapaśników wystartuje w mistrzostwach Europy, które w poniedziałek rozpoczęły się w Rzymie. W rywalizacji w stylu klasycznym Polskę reprezentować będzie Mateusz Bernatek, a w stylu wolnym - Magomedmurad Gadżijew.
Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego Wiktoria Jaroniek i Dominika Jaroszewska zdobyły brązowe medale, podczas odbywającego się w austriackim Wolfurcie, międzynarodowego turnieju Flatz Austria Open 2020.