Dzisiaj: Czwartek 30 czerwca 2022

Aktualności

FOTO_AKS_01
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli cztery medale podczas mistrzostw Polski juniorów w Raciborzu. Dzięki zdobytym krążkom, a także miejscom punktowanym, piotrkowski klub zajął drugą lokatę w klasyfikacji drużynowej.

DSC02631
Bardzo dobry występ zanotowały zawodniczki Piotrkowskiej Fundacji Talentów podczas Międzynarodowych Artystycznych Mistrzostw, które w ostatni weekend marca (26-27.03) odbyły się w Opolu.

IMG_0306
Ponad 400 zawodników walczyło w Mistrzostwach Polski Kickboxingu Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych oraz Seniorów w formule low-kick. Trzydniowe zawody zakończyły się w niedzielne popołudnie.
01-04-2022

Komediowy Piotrków

att00092-958x603-1471435190
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Tym razem w najbliższą sobotę (02.04) przybyli poznają Piotrków od strony filmowej.

plakat-1648031786
1-3 kwietnia w hali sportowo-widowiskowej „RELAX” (ul. Batorego 8) odbędą się Mistrzostwa Polski Kickboxingu Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów w formule low-kick.
276230465_784176512548448_3247648975276067105_n
Drużyna Barwil-Omega wygrała rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W II lidze zwyciężył zespół Rol-Best, który z wicemistrzem, ekipą Emik-Brudaki, awansowali do I ligi.
23-03-2022

Spacer po cerkwi

cerkiew-1647937375
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (26.03) o godzinie 14.00 na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po naszym mieście.

IMG_20220312_105558
Zawodniczki tańca sportowego z piotrkowskiej Akademii „Jaskółki” (dawniej klub „Jaskółczyń”) wywalczyły wysokie lokaty w rywalizacji o Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym.
20220312_165303
Cztery złote, jeden srebrny i trzy brązowe medale wywalczyli piotrkowscy karatecy w XV edycji Międzynarodowego Turnieju Karate Dzieci, Młodieży i Dorosłych „Wratislavia Cup 2022”. Zawody rozegrano w  sobotę (12.03) we Wrocławiu.