Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Trwa ostatni etap prac przy modernizacji ul. Pereca. Droga łączona jest z Al. Kopernika. Dzięki temu rozwiązaniu ułatwimy dojazd w rejon Podzamcza. ​
Chcesz ograniczyć wizyty w urzędzie do minimum? Przekaż swoje dane do Rejestru Danych Kontaktowych. Dzięki temu urzędnik będzie mógł się z Tobą szybciej skontaktować.
Beachhandballistki GRU Juko Piotrków Trybunalski wygrały drugi turniej PGNiG Summer Superligi. Z kolei ich koledzy w rywalizacji mężczyzn uplasowali się na najniższym stopniu podium.
Piotrków Trybunalski wzbogacił się o kolejny obiekt sportowo rekreacyjny. Do użytku oddany został kompleks boiska, siłowni oraz placów zabaw przy ul. Rzecznej.
1500 punktów darmowej pomocy prawnej funkcjonuje w całej Polsce. Z bezpłatnych porad może skorzystać każda osoba znajdująca się w trudniej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem przygotowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
W poniedziałek (20.07) w godzinach porannych na modernizowanym odcinku zamknięta zostanie ul. Zalesicka. Droga będzie nieprzejezdna przez 2-3 miesiące.
„Kapitan Polska – prawdziwy bohater Bitwy Warszawskiej” to tytuł wojewódzkiego konkursu plastycznego na komiks historyczny. Organizowatorem jest Miejski Ośrodek Kultury.
Od 1 października obowiązywać będzie Piotrkowska Karta Mieszkańca, która wprowadzi szereg ulg dla piotrkowian.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Wprowadzenie strefy płatnego parkowania na parkingu wzdłuż Urzędu Miasta i Komendy Miejskiej Policji wymusi rotację pojazdów i ułatwi zaparkowanie na ul. Szkolnej. Rozwiązanie wejdzie w życie od nowego roku.