Dzisiaj: Czwartek 30 czerwca 2022

Aktualności

image0
W minioną niedzielę w piotrkowskiej hali „Relax” odbył się turniej w halowej piłce nożnej chłopców „Polonia Cup VI 2022”. Po zaciętym pojedynku pierwsze miejsce zajęli młodzi piłkarze z Rozprzy.
220128559_364059791738508_4785055662042355795_n
Pasja, kreatywność, artyzm i zamiłowanie do tańca- to podsumowanie tegorocznego sezonu piotrkowskich tancerzy klubu „Jaskółczyn”, którzy dzięki wielkim staraniom zapisali w historii swojego klubu mnóstwo tytułów.
II miejsce UKS APN Piotrków Trybunalski2
MUKS STAL Niewiadów zwycięzcą turnieju w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w roczniku 2012 i młodszych. Zawody odbyły się w minioną niedzielę w Hali Sportowej „Relax”.
268907733_3071359319744565_3576600035704882978_n
Podopieczne Piotrkowskiej Fundacji Talentów zajęły czołowe miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca i Sztuki Cyrkowej, który w minioną niedziele (12.12) odbył się w Kieleckim Centrum Kultury.
świętowanie Piotrków
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (18.12) na ostatni w tym roku spacer z przewodnikiem. Na spotkaniu kończącym 2021 rok, przybyli dowiedzą się jak w starodawnym Piotrkowie obchodzono najważniejsze święta.
I miejsce ŚWIT Kamieńsk2
W minioną sobotę w piotrkowskiej hali "Relax” rozegrano II turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w roczniku 2011 i młodsi. Wygrała drużyna Świtu Kamieńsk.
263791278_488626289157339_7329976417474819704_n
Szkoła Podstawowa Nr 16 została Mistrzem Województwa Łódzkiego w piłce ręcznej. Młodzi adepci handballu zajęli pierwsze miejsce w Międzyszkolnych Igrzyskach Młodzieżowych.

marce
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (11.12) do Muzeum Marcepanów (Rynek Trybunalski 2), gdzie odbędą sie warsztaty kulinarne. Wydarzenie rozpocznie sie o godz. 14:00
IMG_20211023_183727
Tytuły mistrzów i wicemistrzów Polski oraz grad medali to bilans występów tancerzy z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” podczas Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym. Impreza, ze względów pandemicznych, odbyła się w dwóch częściach – w Poddębicach i Wartkowicach.

spotkanie-na-piwnym-szlaku-pio-1637573540
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (4.12) do spotkania na piwnym szlaku Piotrkowa w Muzeum Piwowarstwa (ul. Szewska 2). Początek o godzinie 14:00.